Ribiad Genel Başkanı Erol Aykut’un Mesajı

Ribiad Genel Başkanı Erol Aykut’un Mesajı

03

Sivil toplum kuruluşları, topluma yararlı hizmetler geliştirmek amacıyla kuruldukları için bu kuruluşlarla ilgili olmamak imkânsızdır. Erol AYKUT olarak yoğun iş hayatımın yanı sıra uzun yıllar birçok farklı alanda hizmet veren sivil toplum kuruluşlarında ve derneklerde gönüllü görevlerde bulundum.

Bundan dolayıdır ki, bu tür kuruluşların topluma kattığı faydaların fazlasıyla bilincinde ve farkındayım.

Hayata daima pozitif bir pencereden bakmayı tercih eden ve yaptığım her işe farkındalık katmayı ilke edinen biri olarak, bundan sonraki çalışmalarımı Rize’mize ve Rize’mizin güzel insanlarına fayda sağlamak ve aynı amaç doğrultusunda birlik olmak için gerçekleştirmek istiyorum. Bu bağlamda, RİBİAD Derneğimizi Türkiye’nin her köşesinde yaşamını sürdüren, Rize’li bürokratlar, yöneticiler ve iş insanlarının buluştuğu bir portal haline getirmeyi hedefliyorum.

Derneğimiz, herkesi kucaklayarak hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan, daha güzel ve yaşanılır bir Rize için çalışmalarını sürdürecektir. Attığımız her adım, ortak bir payda da buluşmak için olacaktır. Herhangi bir amaca ulaştığımızda bununla yetinmek yerine, durmadan daha ileriye gitmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Tüm hemşerilerimizi bu yolda birlikte yürümeye davet ediyoruz…

Unutulmamalıdır ki, “Büyük işler, önemli girişimler ancak ortak çalışma ile sağlanabilir”.